Vymenovanie nových docentov

Dňa 28. mája 2015 rektor UKF v Nitre prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., udelil vedecko-pedagogický titul „docent" pracovníčkam, ktoré uskutočnili habilitačné prednášky a obhájili habilitačné práce pred vedeckými radami Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva a Filozofickej fakulty UKF v Nitre. Vymenovanie docentov sa konalo za prítomnosti prorektorov: prof. Ing. Zdenky Rózovej, CSc., doc. PaedDr. Marcely Verešovej, PhD., PhDr. Miroslavy Líškovej, PhD., dekanov fakúlt: prof. PhDr. Evy Sollárovej, CSc., prof. PaedDr. Bernarda Garaja, CSc., prof. RNDr. Libora Vozára, CSc., RNDr. Attilu Komzsíka, PhD., a predsedov habilitačných komisií: prof. PhDr. Gabriely Miššíkovej, CSc., prof. PhDr. Egona Wiedermanna, CSc., prof. PhDr. Cyrila Diatku, CSc.
Za docentov boli menované:
  • PaedDr. Lada Kaliská, PhD., Katedra psychológie, Pedagogická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, v študijnom odbore 3.1.11 Pedagogická, poradenská a školská psychológia,
  • Mgr. Elena Ciprianová, PhD., Katedra anglistiky a amerikanistiky, Filozofická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, v študijnom odbore 2.1.32 Cudzie jazyky a kultúry,
  • PhDr. Stanislava Gogová, PhD., Katedra muzeológie, Filozofická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, v študijnom odbore 2.1.25 Archeológia.