Študenti UKF druhí na Hokejovom turnaji univerzít

Dňa 4. novembra 2015 sa na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu, Bratislava – Ružinov, konal Hokejový turnaj univerzít Slovenskej republiky 2015. Študenti Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre pod vedením PaedDr. Jaroslava Krajčoviča, PhD., z Katedry telesnej výchovy a športu Pedagogickej fakulty UKF v Nitre po troch vyhratých zápasoch vo svojej skupine (UKF-STU BA 4:1, UKF-UPJŠ KE 5:0, UKF-UNIZA 6:0) nastúpili do finále proti obhajcovi prvenstva z minulého roku - Univerzite Komenského v Bratislave. Nakoniec po náročnom zápase im podľahli 0:2 a obsadili 2. miesto. Chlapcom blahoželáme k úspechu a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej univerzity!
Turnaja sa zúčastnilo 8. mužstiev z univerzít celého Slovenska.
Organizátori: Slovenská asociácia univerzitného športu (SAUŠ), Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH), Mestská časť Bratislava – Ružinov (MČ BA - Ružinov) a Ružinovský športový klub (RŠK) zvládli prípravu podujatia na výbornej úrovni.
Súpiska: Šumichrast Martin, Stankovič Patrik, Paluš Martin, Paluš Michal, Ivan Mário, Bránik Matúš, Caglevič Petar, Konc Richard, Fiala Tomáš, Vrťo Juraj, Ozimák Denis, Fúska Ivan, Gašparovič Juraj, Megyesy Tomáš, Pitkanič Mário, Bevilagua Miroslav, Luley Filip, Kišš Matej, Piačka Edmund, Konc Daniel, Bačkor Patrik, Halo Juraj, Karaffová Paulína.
Autor článku: doc. PaedDr. Nora Halmová, PhD., vedúca KTVŠ PF UKF
Editor článku: Mgr. Jana Krajčovičová