Akademický ples nitrianskych univerzít 2018

Kategória:
UKF
Dátum:
20.1.2018 19:00
Prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., rektor Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, si Vás dovoľujú pozvať na 11. Akademický ples nitrianskych univerzít, ktorý sa bude konať 20. januára 2018 od 19.00 h v priestoroch Estrádnej haly Parku kultúry a oddychu v Nitre.
Podujatie je pokračovaním kultúrno-spoločenskej tradície akademických plesov, ktoré majú ohlas a spoločenskú prestíž nielen v priestore našich univerzít, ale aj v širšom nitrianskom regióne.
Pre účastníkov plesu sú pripravené ukážky štandardnej plesovej choreografie Bouquet for Gabriela v podaní členov Akadémie tanca. V programe vystúpia tanečníci z klubu akrobatického rock and rollu  RRC Hydrorock, kapela The Cellmates a hosťom večera bude speváčka Katarína Hasprová. Na počúvanie a do tanca bude hrať Milan Veróny & Band, DJ Roman Mrázik a Cimbálová hudba Zobor. Nebude chýbať dobré víno z Château Topoľčianky, chutné jedlo, bohatá tombola a výborná nálada.
Plesom budú sprevádzať: Lucia Šutková a Erik Michálek.
Predaj vstupeniek od 6. 12. 2017, Referát pre projektovú činnosť UKF v Nitre, Tr. A. Hlinku 1, Nitra (blok A, II. posch.), Alexandra Oborčoková, tel. 037/6408 032,
Cena: 49, - €
Zamestnancom Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, ktorí si zakúpia vstupenku na ples, bude poskytnutý príspevok zo Sociálneho fondu vo výške 33,- €.
2018 akademicky ples