L3-banner-veda

Výskumné a umelecké tímy na UKF v Nitre s medzinárodne akceptovanými výsledkami

Univerzita v predchádzajúcom období identifikovala prioritné oblasti výskumu na fakultách. V súčasnosti pokračuje v zadefinovaní oblastí výskumu s medzinárodne akceptovanými výsledkami v publikačnej a projektovej činnosti s cieľom identifikovať výskumné osobnosti a kolektívy, ktoré sa výraznou mierou podieľajú na zviditeľňovaní univerzity.
Pre dosiahnutie uvedeného zámeru univerzita vypracovala analýzu vedeckého a umeleckého výskumu a výskumných a umeleckých osobností a kolektívov podľa nasledovných podmienok.
Výsledok analýzy medzinárodne akceptovaného výskumu na univerzite umožní podporu osobnostiam a kolektívom v kategórii A zo strany univerzity, ich popularizáciu smerom do zahraničia pre potreby medzinárodnej spolupráce v rámci riešenia projektov a pod.

Kritériá a pokyny