L3-banner-univerzita

Divadelné predstavenie Dámsky krajčír

Rada ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre oznamuje členom odborov, ako aj ostatným zamestnancom, že plánujeme návštevu divadelného predstavenia Dámsky krajčír dňa 17. novembra 2018 (sobota) so začiatkom o 18.30 h vo veľkej sále DAB v Nitre. Cena vstupenky: 17eur.
Doktor Moulineaux je naozaj neuveriteľný klamár a sukničkár, ktorý však s neobyčajnou invenciou skrýva svoje časté nevery pred dôverčivou manželkou a podozrievavou svokrou. Po noci strávenej vonku sa snaží svojej žene nahovoriť, že bol u chorého priateľa. Priateľ však, samozrejme, chorý nie je a navyše k nim práve prichádza na návštevu. Moulineaux potrebuje vymyslieť, ako a kde by sa mohol venovať svojim tajným schôdzkam, a tak si od priateľa prenajme byt. Netuší však, že je to bývalý krajčírsky salón... Na prvé tajné stretnutie Moulineauxa s jeho budúcou milenkou prichádza aj jej manžel, a ten si navyše neskôr privedie aj svoju milenku. Tá, ako sa ukáže, je zase manželkou doktorovho priateľa. A keď sa do tohto všetkého zamieša ešte aj grónska kráľovná, Moulineauxovi neostáva nič iné, iba predstierať, že je dámsky krajčír.
HRAJÚ: Tomáš Turek, Juraj Ďuriš, Marián Viskup, Tomáš Stopa, Andrea Sabová, Eva Pavlíková, Lenka Barilíková, Anna Rakovská, Nikolette Dékany a. h.
Autor: Georges Feydeau
Réžia: Juraj Bielik
Preklad: Ľubomír Vajdička
Záujemcovia sa môžu prihlásiť a zaplatiť na sekretariáte odborov /miestnosť č. P-5/ v úradných hodinách, na kl. 045 alebo e-mailom: do 31. októbra 2018 /do 15.00 h/.
V zmysle Prílohy č. 1 ku Kolektívnej zmluve medzi UKF ZO OZ PŠaV o tvorbe a použití sociálneho fondu je príspevok na kultúrne akcie, t. j. preplatenie vstupenky, pre každého zamestnanca vo výške 10 €, a to jedenkrát ročne.
 
doc. Gabriela Jonášková, CSc.,
predsedníčka ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre
 
 
 

Odber noviniek e-mailom

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo