L3-banner-univerzita

UKF novinky

Newsletter s názvom UKF Novinky prináša prostredníctvom e-mailu informácie, ktoré pribudli na webovom sídle, a to v hlavných správach a oznamoch na hlavnej stránke univerzity a v správach a interných oznamoch v sekcii Moja UKF. Novinky prichádzajú zamestnancom a študentom univerzity do e-mailovej schránky vždy v pondelok ráno a nahrádzajú Infolist pre zamestnancov, ktorého vydávanie sme ukončili na začiatku akademického roka 2018/2019.
V prípade záujmu o zverejnenie informácií pre zamestnancov a študentov v pondelkovom newslettri ich adresujte na e-mailovú adresu vždy najneskôr do štvrtka predchádzajúceho týždňa.
Z odoberania noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Stačí kliknúť na tlačidlo Odhlásiť v spodnej časti newslettra. Na odber sa môžete opätovne prihlásiť vyplnením formulára vpravo.

Odber noviniek e-mailom