L3-banner-univerzita

Deti poteší Cirkus Fuk aj zábavné stanovištia

Milí rodičia a starí rodičia, spolu s vašimi deťmi či vnukmi vás srdečne pozývame do cirkusu bez šapitó FUK. Putuje svetom, cestou-necestou a pri príležitosti Dňa detí sa zastaví aj na našej univerzite 31. mája 2019 o 15.00 h v átriu UKF. Rozveselí deti a vnúčatá zamestnancov UKF a prinesie zábavu do našej univerzitnej komunity.
V programe malí aj veľkí návštevníci zažijú predstavenie Cirkus Šardan s akrobatžonglérmi, podvodnou pantomímou, krotením lienok a psom, čo vie hrať na mandolíne. Divadelné predstavenie je voľne naštudované na motívy diela ruského spisovateľa nonsensovej literatúry Daniila Ivanoviča Charmsa a osloví každého, kto má rád snívanie a bujnú fantáziu.
Deti sa môžu v ďalšom programe tešiť aj na preteky vo veľkých topánkach, preliezanie pavučinou, chytanie rybičiek, vyskúšajú si cirkusové líčenie, veselé hry so žonglérskou zručnosťou, krotenie papiera aj navigáciu malého robota.
Detičky, prineste si s rodičmi a starými rodičmi dobrú náladu a deku. Ak bude zlé počasie, rozložíme cirkus v telocvični UKF. Príďte, rozhodne sa nebudete nudiť! Poteší vás nielen program, ale aj darček a malé občerstvenie.
Bohatý program Dňa detí na UKF pripravili študenti druhého ročníka odboru učiteľstvo hudobno-dramatického umenia z Katedry hudby PF UKF v spolupráci s hosťami – študentmi zo Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch pod vedením režiséra – pedagóga Katedry hudby PF UKF Mgr. Ladislava Tischlera, PhD., ďalej študenti 1. ročníka magisterského štúdia z Katedry pedagogiky PF UKF – odboru pedagogika a vychovávateľstvo pod vedením tajomníčky katedry PhDr. Denisy Gunišovej, PhD., a študentky – tretiačky bakalárky z Katedry informatiky FPV UKF pod vedením pedagóga katedry Mgr. Martina Cápaya, PhD.
MDD UKF plagát 2019

Odber noviniek e-mailom

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo