L3-banner-univerzita

Zapojte sa do tradičnej akcie Kniha ako dar

Aj tento rok pripravuje Univerzitná knižnica UKF v rámci už 21. ročníka celoslovenského podujatia Týždeň slovenských knižníc (2. – 8. marec 2020) tradičnú akciu s názvom Kniha ako dar. Preto sa na vás, študentov, zamestnancov a ostatných návštevníkov knižnice, obracia s prosbou, aby ste vdýchli ďalší život knihám či časopisom, ktoré už máte prečítané, ležia u vás doma bez povšimnutia alebo ich už nepotrebujete. Takéto knižky môžu ľahko potešiť niekoho iného a možno si tiež vyberiete nejakú knihu, ktorá prinesie radosť vám.
Knihy a časopisy, ktoré by ste chceli darovať môžete priniesť buď do Univerzitnej knižnice (Dražovská cesta 4), do ktorejkoľvek študovne (Hodžova 1, Kraskova 1), do predajne skrípt a publikácií (Tr. A. Hlinku 1), a takisto ich vhodiť do jedného z biblioboxov (Tr. A. Hlinku 1, Dražovská cesta 4, Kraskova ul. 1, ŠD UKF Nitra). Vyberte si to, čo vám najviac vyhovuje.
Zamestnanci knižnice vopred ďakujú za všetky darované knihy a časopisy.
Aby vám neunikli zaujímavé podujatia, ktoré Univerzitná knižnica UKF chystá v rámci Týždňa slovenských knižníc, sledujte ich webové sídlo alebo fb stránku.

Odber noviniek e-mailom