Štvrtá sezóna UniCupu prichádza

V poradí štvrtá sezóna prinesie množstvo noviniek a zmien, na ktoré sa môžu hráči tešiť. Čo sa však nemení sú naše hlavné herné tituly, ktorými aj naďalej ostávajú hry League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive. Víťazné celky z oboch hier si však tentokrát neodnesú vecné ceny, ale peňažný prize pool. Tri najlepšie univerzitné tímy v oboch hrách si rozdelia až 2 000 €.
UC S4 banner
V rámci novej sezóny sa môžu hráči tešiť na množstvo nových súťaží, ktoré doplní aj naša hlavná a doposiaľ najkomplexnejšia súťaž o titul E-športová univerzita LS 2021.
Registrácia
V rámci UniCupu je možné registrovať svoj tím v zložení piatich študentov rovnakej slovenskej vysokej školy, alebo v tzv. 4+1 zložení s jedným stredoškolákom. Každý tím môže mať aj jedného náhradníka, ktorého je potrebné uviesť priamo v registrácii. Samotné registrácie trvajú do 13. marca 2021.
Ak nemáte tím, ale chceli by ste sa ligy zúčastniť, je tu pre vás možnosť vyplniť registráciu pre jednotlivcov. Po tejto registrácii sa vám organizátori ozvú a pomôžu s nájdením ďalších spoluhráčov, s ktorými sa budete môcť ligy zúčastniť.

Odber noviniek e-mailom