L3-banner-univerzita

Marketingová súťaž KEMP pre mladých kreatívcov

Mladí kreatívci z celého Slovenska si už čoskoro budú môcť zmerať sily v marketingovej súťaži KEMP. Okrem networkingu, workshopov a výhry 1000 eur môžu tí najšikovnejší získať aj platenú stáž v reklamnej agentúre Effectivity.
KEMP je marketingová súťaž pre študentov vysokých škôl. Trojčlenné tímy budú pracovať na kreatívnom riešení marketingových zadaní z praxe. Finančnú výhru 1000 eur môže získať iba jeden z tímov, ale praktické zručnosti a nenahraditeľná skúsenosť budú odmenou pre všetkých.
KEMP cover
Súťažiaci budú mať týždeň na vypracovanie návrhov na základe zadaní od reálnych klientov. Dôležitou súčasťou súťaže je aj vzdelávanie. To účastníkom KEMPu poskytuje v podobe dvoch workshopov od profesionálov z reklamnej agentúry Effectivity, ktorá je partnerom súťaže.
Druhým partnerom súťaže je spoločnosť TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o., ktorá ponúkne mladým talentom pohľad klienta aj svoje vlastné zadanie. To bude pre vysokoškolákov a vysokoškoláčky realistickým vstupom do profesijného života v reklame.
Prihlásiť sa môžu študenti a študentky slovenských vysokých škôl, a to prostredníctvom formuláru na webovej stránke kemp.fmk.sk do 14. marca.
Ako súťaž vznikla?
Súťaž vznikla v hlavách študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda, ktorí spoločne na praktických hodinách mali za úlohu vypracovať svoj vlastný projekt. Tým si precvičili získané zručnosti z marketingu, PR a projektového manažmentu. Študenti a študentky sa rozhodli nenechať túto príležitosť iba pre seba, ale ponúknuť možnosť praxe aj spolužiakom z iných škôl.
„KEMP vznikol ako ihrisko pre nás – mladých marketérov, ktorí chceme od školy niečo viac ako len diplom. Snažíme sa zapojiť študentov z rôznych škôl a posunúť ich bližšie ku stáži a k reálnym skúsenostiam,” hovorí projektový koordinátor Tibor Lachkovič.
KEMP ilustrácie
Kontaktná osoba:
Lucia Saková
PR & marketing manager

+421 908 150 694

Odber noviniek e-mailom

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo