Erasmus+ Training DigiWise: Guiding Youth in a Connected World

Školenie je určené pracovníkov s mládežou, ktorí sa chcú lepšie orientovať v zložitom svete médií, digitalizácie a AI. Aktivita ich vybaví potrebnými zručnosťami a znalosťami, aby vedeli orientovať seba, no najmä mladých ľudí v mediálnom svete a používať digitálne nástroje a AI bezpečným, efektívnym a etickým spôsobom.
Školenie je určené pre 3 motivovaných pracovníkov s mládežou, učiteľov, trénerov, facilitátorov, mentorov, koučov, projektových manažérov od 18 rokov s angličtinou na komunikatívnej úrovni.
Aktivita sa uskutoční od 18. do 24. marca 2024 (vrátane cestovných dní) v Trnave (Hrnčiarovce nad Parnou) na Slovensku v príjemnom rustikálnom penzióne Na Mlyne. Organizátori poskytnú účastníkom ubytovanie a stravu 3x denne, a náklady na cestovné budú všetkým zúčastneným preplatené po ukončení školenia po predložení potrebných dokumentov.
Termín na prihlásenie je do 6. februára 2024.
Záujemcovia sa môžu prihlásiť vyplnením online formuláru.
Podrobné informácie o školení a podmienkach prihlásenia sú zverejnené aj na web stránke Európsky dialóg.

Odber noviniek e-mailom