Pozvánka na 1-dňový zájazd do Budapešti

Rada ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre organizuje 1-dňový zájazd do Budapešti.
Termín: 25. mája 2024 (sobota) odchod autobusu o 6.00 hod. spred hlavnej budovy UKF, Tr. A. Hlinku 1.
Program:
  • v dopoludňajších hodinách prehliadka Budapešti so sprievodcom (Hradný vrch: Veža sv. Márie Magdalény, Socha - Korunovací plášť, Rybárska bašta, chrám kráľa Mateja, kláštor Karmelitov, Sándorov palác, Budínsky hrad... ),
  • dd 11,00 hod. prehliadka sály sv. Štefana (po menších skupinkách 17 18 osôb v  15 min. intervaloch),
  • po prehliadke sály a časti hradu prejdeme z Hradnej časti cez Széchenyiho most ku katedrále sv. Štefana a po nábreží Dunaja sa dostaneme k budove Parlamentu, pričom sa zastavíme pri pamätníku Topánky
  • voľný program cca 2 – 3 hod. (v rámci voľného programu možnosť prehliadky Margitinho ostrova so sprievodcom),
  • okolo 16,00 hod. sa autobusom premiestnime do Zugligetu; časť Budapešti, kde sa nachádza Zugligetská lanovka, ktorou sa dostaneme na Jánošov vrch a vyhliadku Elisabeth (Sissi). Okrem iného sa tu nachádza najvyššia časť Budapešti Normafa.
Príchod do Nitry vo večerných hodinách okolo 21.00 hod.
Cena zájazdu: 37 eur
V cene zájazdu je doprava a sprievodca.
V cene zájazdu nie je zahrnuté poistenie do poistenie do Maďarska a cena vstupov Sála sv. Štefana a Zugligetská lanovka cca 18 – 20 eur.
Zamestnanec, člen ZO: dostane príspevok od ZO 10 eur a tiež príspevok 10 eur zo sociálneho fondu. Cena zájazdu pre zamestnanca, ktorý je odborár a má nárok na príspevok zo sociálneho fondu je 17 eur.
Zamestnanec, nečlen ZO: dostane príspevok zo sociálneho fondu 10 eur. Cena zájazdu pre zamestnanca, nečlena ZO, ktorý má nárok na príspevok zo sociálneho fondu je 27 eur.
Zamestnanec UKF má nárok na príspevok 10 Eur zo sociálneho fondu, ktorý mu bude po ukončení zájazdu vyplatený vo výplate v nasledujúcom výplatnom termíne. Cena zájazdu sa však uhrádza v plnej výške.
Príspevok zo sociálneho fondu UKF je možné na 1-dňové zájazdy na základe Kolektívnej zmluvy poskytnúť 2x ročne.
Žiadame záujemcov o zájazd, aby sa prihlásili a zájazd uhradili najneskôr do 10. mája 2024 na sekretariáte ZO (č. tel. 6408045, e-mail: )

doc. Gabriela Jonášková, CSc.
predsedníčka ZO OZ PŠaV pri UKF v Nitre

Odber noviniek e-mailom