L3-banner-univerzita

Erasmus+ mobility v AR 2019/2020 – AKTUALIZOVANÉ

Milí študenti denného a externého štúdia,
UKF vyhlasuje výzvu na prihlasovanie sa študentov na ERASMUS+ stáž pre akademický rok 2019/2020 (1. kolo). Prihláste sa do 10. mája 2019 a vycestujte na stáž do krajín EÚ a EHP kedykoľvek počas akademického roka 2019/2020 v semestri podľa vlastného výberu.
Ešte ste na Erasmus+ stáži neboli a stále váhate, či sa vám ju oplatí absolvovať? Množstvo študentov, ktorí sa každoročne na stáž opätovne hlásia, nás presviedča o jej prínosoch a neoceniteľnom benefite.
Erasmus+ program ponúka pre študentov možnosť realizovať mobilitu stáž v dĺžke 2 – 12 mesiacov, ktorá je určená i pre absolventov do 1 roka od úspešného ukončenia štúdia. Stáž možno absolvovať i počas letných prázdnin, a to i mimo Erasmus+ bilaterálnych dohôd UKF.
Erasmus+ stáž vám poskytne skvelú príležitosť pre cestovanie, prácu, získavanie a rozvíjanie študijných skúseností a osobných zručností (organizačných, digitálnych, komunikačných – získanie základov alebo zdokonalenie sa v už ovládanom cudzom jazyku prostredníctvom online kurzov OLS).
Prihlasovanie prebieha od 13. marca do 10. mája 2019 online prostredníctvom aplikácie StudyAbroad. Všetky odoslané dokumenty je potrebné vytlačiť, podpísať a odovzdať svojmu katedrovému koordinátorovi, ktorý zrealizuje výberové konanie. Zoznam Erasmus+ partnerských univerzít UKF je dostupný na webovom sídle univerzity.
Ďalšie informácie o Erasmus+ mobilitách nájdete na webovom sídle univerzity v sekcii Erasmus+. Radi vám poskytneme informácie aj osobne na Oddelení pre medzinárodné vzťahy UKF. Agendu študentov vybavuje Mgr. Pavol Vakoš (Tr. A. Hlinku 1, 2. poschodie, kancelária č. A-209).
Prihlasovanie sa na Erasmus+ mobilitu štúdium končí 30. apríla 2019.

Odber noviniek e-mailom