L3-banner-univerzita

Transfer technológií a inovačný ekosystém

Seminár organizuje Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ) v spolupráci so Spoločným výskumným centrom (JRC) Európskej komisie a uskutoční sa 7. mája 2019 od 11.00 do 14.30 h v Technologickom a inovačnom parku (TIP-UPJŠ), Centrum interdisciplinárnych biovied, seminárna miestnosť, Jesenná 5, Košice. Podujatie sa bude zameriavať na dôležité otázky v oblasti transferu technológií a štátnej pomoci v podmienkach verejnoprávnych výskumných inštitúcií.
Hlavní hostia:
  • Vladimír Šucha – generálny riaditeľ, JRC, Európska komisia
  • Alessandro Fazio – riaditeľ Kompetenčného centra pre technológie a transfer, JRC, Európska komisia
  • Giancarlo Caratti di Lanzacco – vedúci úseku Práva duševného vlastníctva a technologický transfer, JRC, Európska komisia
  • Stoyan Kaymaktchiyski – JRC, Európska komisia
  • Huseyin Kebapci – JRC, Európska komisia
Program podujatia a registračný formulár nájdete na webovom sídle conf.upjs.sk v časti Transfer technológií a inovačný ekosystém.
V prípade záujmu potvrďte svoju účasť prostredníctvom formulára do 30. apríla 2019.

Odber noviniek e-mailom