L3-banner-univerzita

Informácie o štipendiách v čase pandémie

Sociálne štipendiá
Všetci študenti, ktorí majú sociálne štipendiá priznané v zmysle rozhodnutia, ktoré si prevzali, v bežných výplatných termínoch ich budú mať aj vyplatené.
Vybavujeme podľa možnosti aj nové žiadosti, ak sú študenti schopní z jednotlivých úradov získať potrebné požadované doklady.
Prospechové štipendiá
Vo veci prospechových štipendií je potrebné, aby sa študenti obracali na študijné oddelenia fakúlt, ktorých sú študentmi, tie nie sú v kompetencii Oddelenia štipendií.
Mimoriadne štipendiá
Pre mimoriadne štipendiá platia podmienky, ktoré máme trvale na našom webovom sídle v sekcii Motivačné štipendiá.
Opodstatnenie návrhov by malo byť za práce, činnosti a aktivity vykonané a uskutočnené, samozrejme, do 9. marca, kým univerzita "nezatvorila svoje brány".
Vládne štipendiá
Tieto aktuálne riešime so zástupcami ministerstva školstva. Dotknutých študentov o ďalších postupoch budeme včas informovať.
E-mailové adresy zamestnancov Oddelenia štipendií v prípade akýchkoľvek otázok sú, samozrejme, stále k dispozícii: ,

Odber noviniek e-mailom