Pomôž doučiť žiakov základných škôl

Pedagogická fakulta UKF uzavrela memorandum o spoluprácu s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a Štátnym pedagogickým ústavom pri doučovaní žiakov s ťažkosťami v učení, spôsobenými pandémiou ochorenia Covid-19.
Na základe memoranda o spolupráci pozývame študentov PF UKF zapojiť sa do dobrovoľného doučovania žiakov základných škôl. Cieľom spolupráce je poskytnutie pomoci a podpory žiakom základných škôl, ktorí mali obmedzený prístup ku vzdelávaniu počas prerušeného vyučovania v školách v dôsledku pandémie.
doucovanie PF
Benefitom pre študenta, ktorý sa do dobrovoľného vzdelávania prihlási, je prepojenie štúdia s priamou praxou, získanie praktických skúseností a obohatenie profesijného portfólia v prípade budúceho zamestnania.
Koordinátorkou doučovania žiakov základných škôl za Pedagogickú fakultu je Mgr. Jana Balážová, PhD., z Katedry pedagogiky PF UKF.
Študenti, ktorí majú záujem o dobrovoľné doučovanie žiakov základných škôl, nech kontaktujú koordinátorku prostredníctvom e-mailu

Odber noviniek e-mailom