Študenti, posledná šanca vyjadriť svoju mienku o budúcej kariére!

trendence still banner1

POSLEDNÁ ŠANCA, aby ste vyjadrili svoju mienku v trendence Graduate Barometer 2016.

Milá študentka/milý študent ,
pripomíname Vám, že do 15. februára máte možnosť zúčastniť sa na najväčšej európskej štúdii, ktorá sa zameriava na tému kariéra a vzdelávanie.

Využite poslednú šancu a zapojte sa medzi 280 000 študentov, ktorí  pomáhajú ovplyvniť budúcu podobu sveta v oblasti práce tým, že sa podelí te o svoje ciele a motivácie.
Zúčastnite sa na štúdii a kliknite na: www.trendence-gradbarometer.eu.

Taktiež môžete vyhrať skvelé ceny:
  • 5 x poukážka v hodnote 500 €*
  • 10 x poukážka v hodnote 200 €*
    *Poukážku BestChoice Europe je možné uplatniť vo viac ako 70 on-line obchodoch. Hodnotu poukážky môžete využiť naraz v rámci viacerých partnerských obchodov.
Odkaz na prieskum môžete preposlať aj Vašim kolegom a kamarátom, ktorí sú tiež študentmi. Na konci dotazníka na Vás čakajú výsledky z minuloročnej štúdie. Na základe Vašich odpovedí dostanú zamestnávatelia a univerzity informácie o tom, aké sú požiadavky novej generácie a Vy získate zadarmo prístup k užitočným informáciam z oblasti štúdia a kariéry.
Vaše odpovede budú anonymné a dáta podliehajú zásadám o ochrane údajov.

Dajte svojej budúcnosti možnosť vyjadriť sa!

trendence banner still Slovakia