AIESEC Nitra otvára nové pozície pre budúcu generáciu členov

2016 aiesec web

AIESEC Nitra ponúka možnosť všetkým študentom, ktorí chcú počas školy získať praktické skúsenosti.
Ak chceš využiť vedomosti, ktoré získavaš v škole, získať a vyťažiť zo svojho štúdia čo najviac a hľadáš dobrodružstvá a zážitky, tak vedz, že práve AIESEC hľadá nových ľudí, ktorí sa k nám pripoja. Prihlásiť sa môžeš do 4. marca.
Čo znamená stať sa členom AIESEC?
-    pracovať v tíme alebo ho aj viesť;
-    organizovať a zúčastňovať sa na národných a medzinárodných konferenciách;
-    komunikovať a pracovať s ľuďmi z rozličných krajín;
-    získavať praktické skúsenosti v rôznych oblastiach;
-    rozvíjať svoje zručnosti, ako napríklad vystupovanie pred ľuďmi, tímlíderské skúsenosti, time management a mnoho iných;
-    byť súčasťou celosvetovej organizácie zloženej z viac ako 70 000 mladých ľudí;
-    „learning by doing” (využitie teórie v praxi).

Na to, aby si sa stal členom AIESEC, potrebuješ prejsť výberovým konaním, ktoré sa skladá zo štyroch krokov:
1.    Prihláška
Prihlášku nájdeš online na našej webovej stránke. A práve táto prihláška je prvým krokom výberového procesu nových členov.
2.     Interview
Po vyplnení prihlášky sa Ti ozveme a pozveme Ťa na pohovor s jedným, alebo viacerými našimi  členmi. Neboj sa, nejedná sa o nič náročné, ani stresujúce. Chceme zistiť, čo Ti vieme ponúknuť.
3.     Group activity
Po skončení osobného pohovoru Ťa hneď pozveme na skupinovú aktivitu, takzvané Assessment  Centrum, kde budeš spolu s ostatnými aplikantmi riešiť spoločne zadané úlohy.
4.     Úvodná konferencia
Zúčastníš sa svojej prvej konferencie, kde spoznáš svojho tím lídra a nových kolegov, aj ľudí z  ostatných tímov. Vysvetlíme Ti bližšie, prečo robíme, to čo robíme a ako funguje AIESEC. Priblížime Ti, na ktorých projektoch budeš so svojim tímom pracovať, aké budú Tvoje zodpovednosti a čo Ti to prinesie.
Ak naozaj chceš zo svojho štúdia vyťažiť čo najviac, neváhaj a prihlás sa do AIESEC. Viac informácií o nás a prihlášku nájdeš na naše webovej stránke: http://aiesec.sk/studenti/global-leader.