L3-banner-media

Prihlasovanie na projekt Mini-Erasmus otvorené!

Si stredoškolák a máš záujem vyskúšať si štúdium na UKF v Nitre? Tak neváhaj a prihlás sa na projekt Mini-Erasmus!

Mini-Erasmus je projektom občianskeho združenia Future Generation Europe a je zaujímavou alternatívou skutočného celoeurópskeho „vysokoškolského“ projektu Erasmus. Na rozdiel od projektu Erasmus je však Mini-Erasmus zatiaľ určený len pre slovenských stredoškolákov, ktorí majú záujem zažiť v priebehu jedného týždňa na vlastnej koži skutočný vysokoškolský život na vysokej škole alebo univerzite v SR, a to ešte počas svojho štúdia na strednej škole.

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre sa do projektu Mini-Erasmus zapája so svojou sekciou ESN UKF prvýkrát počnúc akademickým rokom 2015/2016. Mini-Erasmus bude prebiehať na UKF v Nitre v termíne od 03.04. do 07.04.2016, a v rámci neho univerzita plánuje prijať 25 študentov stredných škôl. Študent sa počas projektu zúčastní skutočných prednášok alebo seminárov ponúkaných odborov, v prípade záujmu o ubytovanie si vyskúša život na internáte vysokej školy, bude sa pohybovať v prostredí študentov UKF v Nitre a bude sa môcť zapojiť do rôznych akcií organizovaných univerzitou.

Zmyslom projektu je umožniť študentom stredných škôl zorientovať sa na trhu vysokých škôl a vybrať si tú správnu. Budúci študenti sa tak už v predstihu stávajú motivovanými, cieľovo - orientovanými mladými ľuďmi, ktorí sú pripravení jedného dňa zveľaďovať meno svojej vysokej školy.

Prihlasovanie tu: http://futuregenerationeu.wix.com/generation#!podmienky-mini-erasmus/ctxh.

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo