AIESEC Nitra otvára nové pozície pre budúcu generáciu členov

AIESEC Nitra ponúka možnosť všetkým študentom, ktorí chcú počas školy získať praktické skúsenosti.
Ak chceš využiť vedomosti, ktoré získavaš v škole, získať a vyťažiť zo svojho štúdia čo najviac a hľadáš dobrodružstvá a zážitky, tak vedz, že práve AIESEC ti toto všetko môže dať. Prihlásiť sa môžeš do 9. októbra.
Čo znamená stať sa členom AIESEC?
-    pracovať v tíme alebo ho aj viesť;
-    organizovať a zúčastňovať sa na národných a medzinárodných konferenciách;
-    komunikovať a pracovať s ľuďmi z rozličných krajín;
-    získavať praktické skúsenosti v rôznych oblastiach;
-    rozvíjať svoje zručnosti, ako napríklad vystupovanie pred ľuďmi, tímlíderské skúsenosti, time management a mnoho iných;
-    byť súčasťou celosvetovej organizácie zloženej z viac ako 70 000 mladých ľudí;
-    „learning by doing” (využitie teórie v praxi).

Na to, aby si sa stal členom AIESEC, potrebuješ prejsť výberovým konaním, ktoré sa skladá zo štyroch krokov:
1.    Prihláška
Prihlášku nájdeš online na našej webovej stránke www.aiesec.sk/clenstvo. A práve táto prihláška je prvým krokom výberového procesu nových členov.

2.    Interview
Po vyplnení prihlášky sa Ti ozveme a pozveme Ťa na pohovor s jedným, alebo viacerými našimi členmi. Neboj sa, nejedná sa o nič náročné, ani stresujúce. Chceme zistiť, čo Ti vieme ponúknuť.

3.    Skupinová aktivita
Po skončení osobného pohovoru Ťa hneď pozveme na skupinovú aktivitu, takzvané Assessment  Centrum, kde budeš spolu s ostatnými aplikantmi riešiť spoločne zadané úlohy.

4.    Úvodná konferencia
Zúčastníš sa svojej prvej konferencie, kde spoznáš svojho tím lídra a nových kolegov, aj ľudí z ostatných tímov. Vysvetlíme Ti bližšie, prečo robíme, to čo robíme a ako funguje AIESEC. Priblížime Ti, na ktorých projektoch budeš so svojim tímom pracovať, aké budú Tvoje zodpovednosti a čo Ti to prinesie.
Ak naozaj chceš zo svojho štúdia vyťažiť čo najviac, neváhaj a prihlás sa do AIESEC. Viac informácií o členstve a prihlášku nájdeš na webovej stránke: www.aiesec.sk/clenstvo.