Neformálne stretnutie EURAXESS pre zahraničných doktorandov, učiteľov a výskumníkov

Vážená pani/Vážený pán,
v rámci služieb poskytovaných servisnými centrami EURAXESS Slovensko (www.euraxess.sk) budeme v priebehu jesene 2016 organizovať sériu neformálnych stretnutí určených pre zahraničných výskumníkov, doktorandov a vysokoškolských učiteľov, ktorí pôsobia na slovenských vysokých školách a vo výskumných organizáciách na Slovensku. Tieto podujatia sa uskutočnia v niektorých univerzitných mestách na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice). Účasť na stretnutiach je BEZPLATNÁ pre zahraničných výskumníkov, doktorandov, vysokoškolských učiteľov a ich rodinných príslušníkov.
Viac informácií o sérii stretnutí organizovaných v rámci EURAXESS UniverCITY tour, ako aj informácie o konkrétnych stretnutiach v daných mestách nájdete v priložených letákoch a na našich webových stránkach www.euraxess.sk/sk/main/aktuality/euraxess-univercity-tour-sk-2016 (informácia v slovenskom jazyku), resp. www.euraxess.sk/en/main/news/euraxess-univercity-tour-en-2016 (informácia v anglickom jazyku).

S pozdravom
tím servisných centier EURAXESS Slovensko ()