Hodnotenie predmetov a vyučujúcich zo zimného semestra predĺžené do 19.2.2017

Milí študenti,
hodnotenie na www.univalue.sk je teraz predĺžené DO 19.2.!
Pomôžte svojim spolužiakom lepšie sa zorientovať v predmetoch, svojim vyučujúcim vylepšiť ich výkony a svojej škole zvýšiť kvalitu vyučovania.
Ak OHODNOTÍTE ASPOŇ 3 PREDMETY ALEBO VYUČUJÚCICH zo zimného semestra, môžete VYHRAŤ ceny ako tablet, knihy, osobný koučing alebo poukážky na nákup v Martinuse (pre bližšie info sledujte náš Facebook).
Veľa šťastia v letnom semestri!
Tím UniValue

Vážení vyučujúci,
UniValue je nezisková študentská iniciatíva, ktorá študentom umožňuje anonymne hodnotiť kvalitu výučby na slovenských vysokých školách.
Prostredníctvom platformy tak môžete získať spätnú väzbu na svoj vyučovací proces, nové nápady a celkový obraz o tom, ako vás študenti vnímajú.
PO REGISTRÁCII na stránke www.univalue.sk Vám po uzavretí hodnotenia zimného semestra POŠLEME SÚHRN VAŠICH HODNOTENÍ.
Budeme radi, ak svojich študentov motivujete k hodnoteniu a veríme, že vás spätná väzba inšpiruje.
Prajeme veľa šikovných študentov!
Tím UniValue