AIESEC v Nitre opäť prijíma medzi seba nových členov

Nová šanca pribrať na skúsenostiach!

2017 aiesec
AIESEC v Nitre opäť otvára svoje brány a prijíma medzi seba nových členov. Nepremárni svoj voľný čas na vysokej škole a a poď s nami priberať! A v čom ?
  • V objeme praktických skúseností,
  • kontakte s medzinárodným prostredím,
  • svojom vplyve na svet,
  • zlepšení manažérskych zručností,
  • možnosti vycestovaní na letnú stáž.
Toto všetko prostredníctvom členstva v najväčšej medzinárodnej študentskej organizácii, AIESEC.
Byť členom AIESEC znamená byť súčasťou obrovskej komunity mladých ľudí, ktorí sa chcú neustále rozvíjať a vo svete ich toho zaujíma viac, ako len oni sami.
Momentálne otvárame nové pozície v tímoch, ktoré budú sprostredkovávať zahraničné stáže,  pracovať na letnom projekte či kreatívne sa realizovať v oblasti marketingu. V každej jednej oblasti budeš môcť rozvíjať nielen svoje vlastné organizačné, prezentačné a komunikačné zručnosti, ale mať priamy dopad na spoločnosť a ľudí okolo seba.
Okrem toho pre teba máme špeciálnu ponuku - možnosť aplikovať rovno na pozíciu TEAM LEADERA a vyskúšať si tak viesť svoj vlastný tím ľudí.

Neváhaj a prihlás sa už dnes na www.aiesec.sk/clenstvo.