Imatrikulačný ples UKF

Študentský parlament Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre si vás dovoľuje pozvať na Univerzitný imatrikulačný ples UKF v Nitre, ktorý sa uskutoční dňa 24. novembra 2017 o 19.00 hodine v priestoroch Agrokomplexu Nitra v pavilóne B.

Bránu Imatrikulačného plesu otvorí rektor UKF Ľubomír Zelenický za asistencie stáleho moderátora plesu Kamila Konkoľa, ktorý nás bude sprevádzať celým večerom.
Tanečný parket ako každoročne otvoria tanečníci z Akadémia tanca a neskôr sa o vašu zábavu postará kapela Gipsy Čáve so svojimi temperamentnými rytmami rómskeho pop štýlu, ale aj svojráznymi rómskymi piesňami. Nespútané a nákazlivo energické predstavenie prinesie dvojica DJ-ov MALALATA a poriadnu dávku skvelých songov pridá hlavné lákadlo večera, známa slovenská kapela HEX.

Vstupenky na Univerzitný imatrikulačný ples v cene 23 € (v cene vstupenky je večera s obsluhou, 0,5l vína/osoba, minerálka, slané, sladké fornetti a kultúrny program) si môžete zakúpiť v stredu 08. novembra 2017 od 9.00 hod. do 14.00 hod. vo vestibule budov:
Štefánikovej 67 (FF)
Trieda A. Hlinku 1 (FPV)
Dražovskej 4 (PF)

V rámci bezpečnosti podujatia je prísne zakázané vnášať do pavilónu B sklenené nádoby vrátane fliaš, horľavín, zbraní, predmetov ohrozujúcich bezpečnosť, pyrotechnické predmety a otvorený oheň.