FF - externé Bc. - predĺženie termínu podávania prihlášok

Dekan Filozofickej fakulty UKF v Nitre oznamuje, že predlžuje termín podávania prihlášok na vybrané študijné programy externého bakalárskeho štúdia do 31. 5. 2018.
  • Jednoodborové študijné programy: aplikovaná etika – etika riadenia ľudí a práce, anglistika, editorstvo a vydavateľská prax, história, kulturológia, marketingová komunikácia a reklama, nemčina v hospodárskej praxi, politológia, riadenie kultúry a turizmu, sociológia, taliansky jazyk a kultúra, žurnalistika, aplikovaná etika – etika riadenia ľudí a práce – detašované pracovisko v Martine, riadenie kultúry a turizmu – detašované pracovisko v Lučenci.
  • Dvojodborové učiteľské štúdium: anglický jazyk a literatúra – história, slovenský jazyk a literatúra – história, slovenský jazyk a etická výchova – história, slovenský jazyk a literatúra – výchova k občianstvu.
  • Medziodborové štúdium: politológia – filozofia.