Vyšlo nové číslo univerzitného časopisu Náš čas

Vážení predstavitelia univerzity, pedagógovia, zamestnanci, milí študenti, čitatelia!
Po letnej prestávke sa k vám opäť dostáva nové číslo školského časopisu Univerzity Konštantína Filozofa Náš čas. Iste ste zaregistrovali, že novembrové vydanie vyšlo v novom dizajne. Na desiatkach strán s množstvom fotografií prináša zaujímavé čítanie z diania na univerzite.
K článkom pribudli nové rubriky – „Prezradili o sebe“ so známymi osobnosťami našej univerzity a „Novinky v Univerzitnej knižnici“.
Boli by sme veľmi radi, keby ste nám na e-mailové adresy a napísali svoje reakcie na novú podobu nášho univerzitného časopisu – čo sa vám na ňom páči, alebo čo by ste možno zmenili k lepšiemu. Veľmi radi uvítame vaše návrhy a nápady, ktoré prispejú k skvalitneniu formy i obsahu nášho i vášho – od nového roka už mesačníka – Náš čas.
S pozdravom
vaša redakcia