Prieskum ohľadom kariéry a vzdelávania

Zapojte sa do študentského prieskumu trendence Graduate Barometer 2015 - Európa!

Vážená študentka / Vážený študent,
radi by sme Vás pozvali k účasti na študentskom prieskume trendence Graduate Barometer- Európa.
Tento online prieskum je možné rýchlo a ľahko vyplniť. Navyše sa teraz môžete zapojiť do prieskumu pohodlne a bezpečne pomocou svojho mobilného zariadenia (smartfón, tablet atď.).
Ak sa chcete prieskumu zúčastniť, kliknite na tento link: www.trendence-gradbarometer.eu
Posledný termín na účasť v prieskume trendence Graduate Barometer je začiatok februára 2015.

Naša univerzita je jednou z približne 1000 univerzít, ktoré sa zúčastňujú študentského prieskumu trendence Graduate Barometer, najväčšieho prieskumu v Európe týkajúceho sa kariéry a vzdelávania. Položené otázky zahrňujú, ako ste spokojní s Vaším štúdiom a čo očakávate od Vašej budúcej kariéry. Prieskum zhromažďuje názory študentov z celej Európy a skúma rozdiely a podobnosti medzi jednotlivými krajinami.

Po zodpovedaní otázok môžete svoje odpovede porovnať s priemernými výsledkami študentov v Európe. Zároveň môžete vyhrať jednu z nasledujúcich cien:
  • 5 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 500 €*
  • 10 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 200 €*
Tento prieskum prebieha v spolupráci s naším výskumným partnerom, Inštitútom trendence v Berlíne. Môžeme Vás uistiť, že Vaše odpovede sú anonymné a Vaše osobné údaje sú právne chránené.

Ďakujem Vám za Vašu účasť v prieskume.
So srdečným pozdravom,

PaedDr. Ladislav Baráth, PhD.
prorektor pre vzdelávanie

* Uplatnite svoju poukážku BestChoice Europe na poukážky viac ako 100 renomovaných obchodov, reštaurácií, kín, hotelov, internetových obchodov, podujatí a podobne. Poukážku môžete rozdeliť medzi viaceré partnerské obchody a zároveň kombinovať niekoľko poukážok.