Zapojte sa do študentského prieskumu trendence Graduate Barometer 2015 - Európa!

Vážená študentka / Vážený študent,

nedávno sme Vás pozvali k účasti na študentskom prieskume trendence Graduate Barometer 2015- Európa. Položené otázky zahrňujú, ako ste spokojní s Vaším štúdiom a čo očakávate od Vašej budúcej kariéry. Tieto výsledky sú veľmi dôležité pre univerzity a pre top zamestnávateľov v celej Európe!
Radi by sme sa Vám poďakovali, ak ste sa už do prieskumu zapojili. Pokiaľ ste túto možnosť nevyužili, máte teraz ešte príležitosť.
Tento prieskum je možné rýchlo a ľahko vyplniť. Navyše sa teraz môžete zapojiť do prieskumu pohodlne a bezpečne pomocou svojho mobilného zariadenia (smartfón, tablet atď.). Vaše odpovede sú anonymné a Vaše osobné údaje sú právne chránené.

Po zodpovedaní otázok môžete svoje odpovede porovnať s priemernými výsledkami študentov v Európe. Zároveň môžete vyhrať jednu z nasledujúcich cien:
  • 5 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 500 €*
  • 10 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 200 €*
Ak sa chcete prieskumu zúčastniť, kliknite na tento link: www.trendence-gradbarometer.eu.
Posledný termín na účasť v prieskume trendence Graduate Barometer je 15. 2. 2015.

So srdečným pozdravom,
PaedDr. Ladislav Baráth, PhD. – prorektor pre vzdelávanie

* Uplatnite svoju poukážku BestChoice Europe na poukážky viac ako 100 renomovaných obchodov, reštaurácií, kín, hotelov, internetových obchodov, podujatí a podobne. Poukážku môžete rozdeliť medzi viaceré partnerské obchody a zároveň kombinovať niekoľko poukážok.