L3-banner-media

Užite si letnú dovolenku v účelovom zariadení UKF Patince

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,
Študentské domovy UKF v spolupráci so ZO OZ PŠaV pri UKF aj tento rok ponúkajú zamestnancom univerzity a ich rodinným príslušníkom rekreačné pobyty v účelovom zariadení UKF v Patinciach.
Základná cena ubytovania pre zamestnanca UKF ubytovaného na izbe je 10 €/osoba/noc a ubytovaného v apartmáne je 15€/osoba/noc. Deti do 6 rokov za ubytovanie neplatia, deťom do 12 rokov je poskytovaná 50 % zľava z ubytovania a dôchodcom UKF (bývalým zamestnancom UKF) je poskytovaná 30 % zľava z ubytovania.
UKF zároveň pre svojich zamestnancov ponúka nasledovné benefity:
  • Zamestnanci, ktorým vznikol nárok na príspevok na rekreáciu podľa § 152a Zákonníka práce, si môžu požiadať o príspevok na rekreáciu na Personálno-právnom oddelení UKF na základe daňového dokladu, ktorý vydá ubytovateľ. Následne bude zamestnancovi preplatených 55 percent oprávnených výdavkov za ubytovanie všetkých členov jeho spoločnej domácnosti v účelovom zariadení UKF v Patinciach.
  • V zmysle kolektívnej zmluvy je všetkým zamestnancom UKF ubytovaným v účelovom zariadení UKF v Patinciach poskytnutý aj príspevok vo výške 5 € za jedno prenocovanie, maximálne vo výške 35 € ročne.
Synergickým pôsobením týchto zliav z ubytovania a zamestnaneckých benefitov, ktoré UKF ponúka svojim zamestnancom môžete v našom účelovom zariadení stráviť skutočne lacnú dovolenku. Už teraz môžete využiť naše ubytovacie služby. Do 25. júna 2021 si môžete objednať rekreačný pobyt podľa svojich požiadaviek a našich voľných kapacít.
Rekreácie začínajú spravidla v sobotu od 14.00 hod. do 16.00 hod. a končia nasledujúcu sobotu o 10.00 hod. V prípade, že nemáte záujem o celý týždňový pobyt, poskytneme vám aj kratšie ubytovanie v minimálnej dĺžke 3 noci. V prípade viacerých záujemcov uprednostníme záujemcu s požiadavkou na dlhší pobyt.
Ubytovanie je v trojlôžkových, štvorlôžkových izbách a v dvoch dvojlôžkových apartmánoch. Stravovanie je individuálne, k dispozícii je spoločná kuchynka. V spoločenskej miestnosti je možnosť sledovať televíziu, zároveň je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie na internet.
Veríme, že sa čoskoro ukončia prísne protiepidemické opatrenia a v areáli budete môcť využiť služby Kúpaliska Patince alebo Wellness Patince, ktorý okrem kúpania ponúka aj množstvo relaxačných a športových aktivít (bowling, tenis, beach volejbal a iné).
Pre nezáväznú cenovú kalkuláciu, ale aj záväznú objednávku rekreačného pobytu kontaktujte do 25. júna 2021 pani Bc. Klaudiu Ábelovú (ŠD Zobor, Dražovská 2) buď osobne, telefonicky +421 37 6408 168, alebo mailom na

S pozdravom
Mgr. Peter Hrobár
riaditeľ ŠD UKF v Nitre

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo