Milí študenti, vyjadrite svoju mienku o Vašej budúcej kariére

trendence still banner1

Milá študentka/milý študent – Vyjadrite svoju mienku o Vašej budúcej kariére!
Nedávno sme Vás pozvali k účasti na najväčšej európskej štúdii, ktorá sa zameriava na tému kariéra a vzdelávanie.
Radi by sme sa Vám poďakovali, ak ste sa už do prieskumu zapojili. Pokiaľ ste túto možnosť nevyužili, máte teraz ešte príležitosť pripojiť sa k 280 000 študentov, ktorí pomáhajú ovplyvniť budúcu podobu sveta v oblasti práce tým, že sa podelí o svoje ciele a motivácie.
Máte záujem pridať sa? Zúčastnite sa na štúdii a kliknite tu: www.trendence-gradbarometer.eu.
Taktiež môžete vyhrať skvelé ceny:
  • 5 x poukážka v hodnote 500 €*
  • 10 x poukážka v hodnote 200 €*
*Poukážku BestChoice Europe je možné uplatniť vo viac ako 70 on-line obchodoch. Hodnotu poukážky môžete využiť naraz v rámci viacerých partnerských obchodov.
Na konci dotazníka na Vás čakajú výsledky z minuloročnej štúdie. Na základe Vašich odpovedí dostanú zamestnávatelia a univerzity informácie o tom, aké sú požiadavky novej generácie a Vy získate zadarmo prístup k užitočným informáciam z oblasti štúdia a kariéry.
Vaše odpovede budú anonymné a dáta podliehajú zásadám o ochrane údajov.
Dajte svojej budúcnosti možnosť vyjadriť sa!

trendence banner still Slovakia