L3-banner-media

Jubilejný ročník Akademického plesu je za nami

Zamestnanci, priatelia, podporovatelia a priaznivci Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa stretli v sobotu 21. januára 2017 na jubilejnom desiatom ročníku Akademického plesu nitrianskych univerzít. Ples sa konal pod záštitou oboch rektorov - prof. RNDr. Ľubomíra Zelenického, CSc. a Dr.h.c. prof. Ing. Petra Bielika, PhD. v priestoroch Estrádnej haly Parku kultúry a oddychu v Nitre. Pre účastníkov plesu boli pripravené ukážky štandardnej plesovej choreografie Thronlandia a latinskoamerických tancov v podaní členov Akadémie tanca, kubánske rytmy predviedol spevák Lazaro a hosťom večera bola známa trojica La Gioia.
V programe vystúpili Ingrid Menky & Band, Luciia Bakaiová, Zuzana Hubinská, na počúvanie a do tanca hrali DJ Roman Mrázik a Cimbálová muzika Jožky Severina z Kostic. Nechýbalo dobré víno, chutné jedlo, bohatá tombola a výborná nálada. Plesom sprevádzali Lucia Šutková a Marian Stolár.
Podujatie je pokračovaním kultúrno-spoločenskej tradície akademických plesov, ktoré majú ohlas a spoločenskú prestíž nielen v priestore našich univerzít, ale aj v širšom nitrianskom regióne.
Autor a editor článku: Mgr. Jana Krajčovičová
Autor fotografií a videa: Ing. Ján Csillag

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 74 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo