L3-banner-media

Imatrikulačný ples UKF v Nitre

Dňa 24. 11. 2017 sa v Agrokomplexe v Nitre ako každoročne konal obľúbený Imatrikulačný ples UKF, ktorý zorganizoval Študentský parlament UKF v spolupráci s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre. O obľúbenosti tohto podujatia svedčí aj fakt, že sa na ňom zúčastnilo cca 1200 plesajúcich a lístky boli vypredané za pár dní. Moderátormi večera boli Kamil Konkol a Michaela Kertézsová. Ples otvorila tanečná choreografia „Bouquet for Gabriela“ v podaní Akadémie tanca, po ktorej návštevníkov privítal rektor UKF prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc.. O zábavu plesajúcich sa následne postarala kapela Gipsy Čáve so svojimi temperamentnými rytmami rómskeho pop štýlu, ale aj svojráznymi rómskymi piesňami. Nespútané a nákazlivo energické predstavenie priniesla dvojica DJ-ov MALALATA a poriadnu dávku skvelých songov pridalo hlavné lákadlo večera, ktorým bola známa slovenská kapela HEX. Počas celého večera hral do tanca DJ Roman Mrázik.
Ako každý rok, aj teraz bola súčasťou plesu lákavá tombola. Plesajúci si mohli dať zvečniť tento večer a odfotiť sa pri zaujímavej fotostene, alebo sa zapojiť do súťaže módnej polície, ktorou v tento večer bola televízia v mobile AppDay.
Ples bol zo strany návštevníkov, ale aj organizátorov, hodnotený veľmi pozitívne, z čoho sa tešíme a už teraz sa nevieme dočkať budúceho ročníka.
Text: Mgr. Tímea Kamenická
Foto: Ján Csillag, Martin Cintula

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 01 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo