Študenti UKF v Nitre medzi nitrianskou športovou elitou

Vo štvrtok 15. marca 2018 nitriansky magistrát už po dvadsiatyôsmykrát vyhlásil najúspešnejších športovcov mesta za uplynulý rok. Ako aj v minulých ročníkoch, boli medzi nimi najlepší seniori, juniori, kolektívy, tréneri, funkcionári, zástupcovia technických športov i hendikepovaní športovcovci. Potešiteľné je, že medzi nominovanými boli aj športoví nadšenci spojení s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre, konkrétne v kategórii Seniori jednotlivci Michal Krištof (hokej, HK Nitra, 2. miesto v extralige, reprezentant SR, líder produktivity extraligy, študijný odbor Šport a rekreácia, Pedagogická fakulta), v kategórii Kolektívy - seniori Volley project UKF Nitra (2. miesto Slovenský pohár, 4. miesto v extralige) a v kategórii Jednotlivci - juniori Simona Takácsová (atletika, ŠK ŠOG Nitra, 4x majsterka SR, 8. miesto ME juniorov, študijný odbor žurnalistika, Filozofická fakulta).
Srdečne blahoželáme.
Kompletné výsledky a fotografie si môžete pozrieť TU.
jednotlivci spolu
Jednotlivci - juniori
TakacsovaUKF
Simona Takácsová