Októberfest UKF je pred dverami

Októberfest UKF je už tradičným študentským podujatím, ktoré sa koná pri príležitosti otvorenia akademického roka. 16. ročník sa uskutoční 02. októbra 2018 od 17.30 h na Amfiteátri pod Zoborom. Tradičné miesto obohatia nové hudobné skupiny. Tento rok sa môžete tešiť na kapely Prvý apríl, Ladies&Genitals, Zlomená nota či Bijouterrier. Ako hlavný hosť večera sa predstaví skupina Helenine oči.
Podujatie otvoria, a celým večerom vás prevedú, moderátori Klaudia a Vlado, ktorých môžete poznať napr. z moderovania Superstar nitrianskych univerzít 2018. Nebudú chýbať zábavné súťaže o zaujímavé ceny či stánky s občerstvením.
O organizáciu a celý chod Októberfestu sa stará Študentský parlament UKF v spolupráci s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre, Mestom Nitra a Nitrianskym samosprávnym krajom.
Veríme, že počasie bude podujatiu priať a zopakuje sa minimálne taká zábava, akú poznáme z predchádzajúcich ročníkov.
Text: Mgr. Tímea Kamenická – referát pre vzťahy s verejnosťou a sociálne veci