Rektor UKF odovzdal dekréty novým docentkám

Dňa 29. novembra 2018 odovzdal rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre prof. RNDr. Libor Vozár, CSc. docentské dekréty:
  • v študijnom odbore 3.1.14 Sociálna práca PhDr. Elene Gažikovej, PhD. z Katedry sociálnej práce a sociálnych vied Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva, ktorá uskutočnila habilitačnú prednášku a obhájila habilitačnú prácu s názvom „Syndróm vyhorenia u pracovníkov sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately“ pred Vedeckou radou Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva,
  • v študijnom odbore 1.1.10 Odborová didaktika Mgr. Eve Reid, PhD. z Katedry lingvodidaktiky a interkultúrnych štúdií Pedagogickej fakulty, ktorá uskutočnila habilitačnú prednášku a obhájila habilitačnú prácu s názvom „Current Challenges of English Language Teaching in Gifted Education“ pred Vedeckou radou Pedagogickej fakulty.
Slávnostný akt odovzdania docentských dekrétov sa uskutočnil za prítomnosti vedenia univerzity: prof. RNDr. Márie Bauerovej, PhD., prorektorky pre vedeckovýskumnú činnosť, doc. PaedDr. Jany Duchovičovej, PhD., prorektorky pre vzdelávanie, PhDr. Martiny Pavlíkovej, PhD., poverenej výkonom činností prorektora pre medzinárodné vzťahy, doc. PaedDr. Miroslava Tvrdoňa, PhD., prorektora pre vonkajšie vzťahy a sociálne veci a dekanov fakúlt: Dr. habil. PaedDr. Žofie Bárcziovej, PhD., dekanky Fakulty stredoeurópskych štúdií, doc. PhDr. Jarmily Jurovej, PhD., dekanky Filozofickej fakulty, prof. RNDr. Františka Petroviča, PhD., dekana Fakulty prírodných vied, doc. PaedDr. Gábora Pintesa, PhD., dekana Pedagogickej fakulty a doc. PhDr. Rastislava Rosinského, PhD, dekana Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva.
Text: prof. RNDr. Mária Bauerová, PhD. – prorektorka pre vedeckovýskumnú činnosť
Foto: Lubo Balko – Referát rozvoja, informatizácie a marketingovej komunikácie R