L3-banner-media

Spolupráca s Udmurtskou štátnou univerzitou

Koncom septembra 2019 prorektorka pre medzinárodné vzťahy PhDr. Martina Pavlíková, PhD., prijala zástupcov Udmurtskej štátnej univerzity v Iževsku (Ruská federácia). UKF v rámci projektu Erasmus+ KA107 navštívili prof. Natalia Kondrateva, PhD., dekanka Fakulty udmurtskej filologie, ugrofinských štúdií a žurnalistiky Udmurtskej štátnej univerzity v Iževsku, a doc. Dimitrii Efremov, PhD., vedúci Katedry žurnalistiky, Fakulta udmurtskej filológie, ugrofínskych štúdií a žurnalistiky, Udmurtská štátna univerzita v Iževsku. Pracovné stretnutie bolo uskutočnené v prítomnosti dekanky FSŠ Dr. habil. PaedDr. Žofie Bárcziovej, PhD., Dr. habil. Mgr. Ildikó Vančo, PhD., a dr. habil. Istvána Kozmácsa, PhD., z Ústavu maďarskej jazykovedy a literárnej vedy FSŠ.
Udmurtská štátna univerzita návšteva
Na úvod pracovného stretnutia dekanka Dr. habil. PaedDr. Žofia Bárcziová informovala prorektorku pre medzinárodné vzťahy o doterajšej spolupráci FSŠ UKF s Udmurtskou štátnou univerzitou v Iževsku. Na základe doterajšej úspešnej spolupráce dekanka prof. Natalia Kondrateva, PhD., odovzdala Dr. Martine Pavlíkovej ďakovný list rektorky Udmurtskej štátnej univerzity Galiny Vitaljevny Merzlyakovej, adresovaný rektorovi UKF v Nitre prof. Liborovi Vozárovi, CSc.
Udmurtská štátna univerzita
Dekanka prof. Natalia Kondrateva, PhD., poďakovala prorektorke PhDr. Martine Pavlíkovej, PhD., za doterajšiu akademickú medzinárodnú spoluprácu. Prorektorka PhDr. Martina Pavlíková, PhD., ponúkla rozšírenie spolupráce prostredníctvom zapojenia Udmurtskej štátnej univerzity do pripravovaného projektu v rámci programu Erasmus+ KA107, ktorý by následne umožnil ďaľším pedagógom a študentom z Udmurtskej štátnej univerzity rozvoj medzinárodnej spolupráce s UKF.
Udmurtská štátna univerzita 2
Text a foto: Ing. Silvia Hrozenská, PhD., R – Oddelenie pre medzinárodné vzťahy

Kontaktné informácie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Tr. A. Hlinku 1, 949 74 Nitra
tel: +421 37 6408 111
e-mail:
IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590
 
fb ikona icon instagram

Mediálni partneri

logo nitraden web logo dab
logo mlyny Nitricka logo web
logo centro male logo nr24
logo NISYS noveRE logo Divadelná Nitra 2018radio plus logo