Nové vydanie v znamení výročia

Zatiaľ len virtuálne, ale čoskoro už aj reálne, si budete môcť prelistovať nové vydanie Nášho času. Prináša najmä články z osláv 60. výročia našej univerzity, kedy jej pôda bola miestom stretnutí súčasných i bývalých čelných predstaviteľov školy, množstva pozvaných hostí, absolventov, bývalých aj súčasných zamestnancov i študentov univerzity. Máme sa čím pochváliť, preto tu nechýbajú články o bohatej histórii a úspechoch našej ustanovizne – od jej počiatkov v podobe Pedagogického inštitútu (PI) až po dnešnú UKF. Zaujímavé tiež bude začítať sa do spomienok prvých absolventov PI.
Okrem toho sa v novom vydaní dozviete o novinkách Kariérneho dňa na UKF, o zaujímavostiach z Agrofilmu i Konferencie BUM, o možnostiach a ponukách SocNetu 98, inšpiráciu môžete nájsť v príbehoch dvoch úspešných učiteľov i doktorandky UKF, ktorá sa na jar chystá do Japonska.
Príjemné čítanie a zároveň krásne prežitie Vianoc
želajú Vaše Janky