Dôležitá informácia pre uchádzačov o štúdium

UKF predlžuje termín podávania prihlášok na bakalárske štúdium do 30. apríla 2020. Odporúčame uchádzačom prednostne podávať žiadosť prostredníctvom elektronickej prihlášky.
V prípade využitia elektronickej prihlášky je možné známky do prihlášky prevziať priamo z elektronickej žiackej knižky a nie je potrebné prihlášku potvrdzovať strednou školou.
Do elektronickej prihlášky odporúčame nahrať skeny všetkých potrebných príloh, vrátane potvrdení o aktivitách, ktoré sú predmetom bodového hodnotenia a skenov vysvedčení zo strednej školy s jasne viditeľnou pečiatkou školy a podpisom riaditeľa. Úradne overené kópie vysvedčení postačí predložiť najneskôr v deň zápisu.
Pri elektronickom podaní prihlášky obsahujúcej požadované prílohy nie je potrebné zasielať na univerzitu vytlačenú verziu papierovej prihlášky.
Text: prof. Jana Duchovičová – prorektorka pre vzdelávanie
Uverejnené: 13. 3. 2020