Úspech nášho kolegu na celosvetovej konferencii

22. 5. – 23. 5. 2020 sa pracovník Katedry pedagogickej a školskej psychológie Pedagogickej fakulty UKF PhDr. Robert Krause, PhD., MBA, zúčastnil celosvetovej konferencie XIV. International Conference on Neuropsychology and Brain Research (ICNBR 2020). Vzhľadom na celosvetovú pandémiu z dôvodu rozšírenia ochorenia COVID-19 sa konferencia nekonala v Barcelone, ale prebiehala online.
Konferencie sa zúčastnili participanti z viac než 35 krajín, medzi ktorými aktívne prezentovali uznávaní odborníci z renomovaných univerzít, ako napríklad z University of Cambridge, New York University, Imperial College London, University of Illinois, Qatar University, Lomonosov Moscow State University a ďalších (program konferencie).
Barcelona
Spomedzi všetkých účastníkov bol náš kolega vybraný a ocenený ako najlepší prezentujúci na konferencii. Cenu za najlepší príspevok/najlepšiu prezentáciu získal ten autor, ktorého na základe najlepších kombinovaných známok hodnotenia príspevku a hodnotenia kvality prezentácie vyberá predsedajúca komisia – programový výbor. Nášmu mladému kolegovi za toto ocenenie srdečne blahoželáme a tešíme sa z pozitívnej medzinárodnej propagácie katedry, fakulty a univerzity.
AWARDS KRAUSE web
Spracovala: doc. PaedDr. Marcela Verešová, PhD., vedúca KPŠP PF UKF
Foto: archív PhDr. Roberta Krauseho, PhD., MBA a https://panel.waset.org/conference/2020/05/barcelona/program

Uverejnené: 5. 6. 2020