Tradičné Študentské dni nesmú chýbať

Opäť je tu november, mesiac, počas ktorého Nitra zvyčajne ožíva študentskými podujatiami, organizovanými Univerzitou Konštantína Filozofa a Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou. Aj keď aktuálna situácia nežičí organizácii podujatí, ktoré sa každoročne konajú v rámci Študentských dní nitrianskych univerzít (ŠDNU), organizátori sa prispôsobili tejto dobe a online priestoru a pripravili akcie, ktoré prinesú edukáciu aj zábavu.
Čakajú na vás online prednášky o klíme, klimatických zmenách a o možnostiach, ako žiť ohľaduplnejšie k prírode. Svoj pohľad na danú tému, rady a tipy prezradia aj Viktor Vincze či Michal Sabo. Týždeň kvízov preverí vaše vedomosti v rôznych oblastiach, zabaví a prinesie koncerty kapiel SMOLA A HRUŠKY a VIRVAR. Tešiť sa môžete aj na online diskusné večery s krajinnými architektmi a čo-to sa dozviete o mantrailingu ako metóde pachovej práce psov. To všetko môžete zažiť od 16. do 27. novembra 2020. Pre viac informácií si pozrite kompletný program ŠDNU.
SDNU plagat
Text: Tímea Kamenická, R – Kancelária rektora