Študenti UKF skončili v Olomouci tretí

Študent Katedry techniky a informačných technológií PF UKF Bc. Erik Krajinčák a študentka Katedry pedagogiky PF UKF Bc. Libuša Gužíková sa 3. decembra 2020 zúčastnili na štrnástom ročníku medzinárodnej súťaže ŠVOUČ, ktorú organizovala Univerzita Palackého v Olomouci. Súťaž ŠVOUČ prebiehala online prostredníctvom platformy ZOOM a súťažiaci boli rozdelení do troch sekcií:
  1. učiteľské odbory
  2. pedagogické odbory
  3. výtvarná tvorba
Bc. Erik Krajinčák sa do súťaže v kategórii učiteľské odbory prihlásil s prácou Digitalne laboratórium automatizácie, ktorá vychádza z jeho diplomovej práce s názvom Vyučovanie programovania pomocou mikrokontrolérov, ktorú vypracováva pod vedením Mgr. Miroslava Šeba, PhD. Bc. Libuša Gužíková súťažila s prácou Sociálna integrácia žiaka s ADHD na primárnom stupni vzdelávania v rovnakej kategórii. Vychádzala z diplomovej práce s názvom Možnosti pedagogickej intervencie podporujúcej sociálnu integráciu žiaka s poruchami správania na primárnom stupni vzdelávania, ktorú píše pod vedením PaedDr. Vladimíry Poláčkovej, PhD. V silnej konkurencii zahraničných študentov obsadili spoločne krásne tretie miesto. Za tento úspech im srdečne gratulujeme.
svouc olomouc
Text: Mgr. Miroslav Šebo, PhD., PF – Katedra techniky a informačných technológií

Uverejnené: 4. 12. 2020