Rektor UKF vymenoval nových docentov

Dňa 24. februára 2021 rektor UKF, prof. RNDr. Libor Vozár, CSc., vymenoval troch nových docentov, ktorí uskutočnili habilitačné prednášky a úspešne obhájili habilitačné práce pred Vedeckou radou Filozofickej fakulty UKF v Nitre. Dekréty docentom odovzdal prorektor pre vonkajšie vzťahy a sociálne veci doc. PaedDr. Miroslav Tvrdoň, PhD.
Za docentov boli menovaní:
  • PaedDr. Mária Lalinská, PhD., Katedra romanistiky FF UKF v Nitre, v odbore habilitačného konania a inauguračného konania cudzie jazyky a kultúry
  • Mgr. Klement Mitterpach, PhD., Katedra filozofie FF UKF v Nitre, v odbore habilitačného konania a inauguračného konania estetika
  • PhDr. Jitka Rožňová, PhD., Katedra žurnalistiky FF UKF v Nitre, v odbore habilitačného konania a inauguračného konania masmediálne štúdiá
Novým docentom úprimne gratulujeme a želáme ďalšie úspechy vo vedeckej i pedagogickej práci.
novi docenti
Text: prof. RNDr. Mária Bauerová, PhD., prorektorka pre vedeckovýskumnú činnosť