Nové číslo Nášho času: tradične aj s novinkami

Už onedlho budete môcť držať v rukách nové vydanie univerzitného periodika Náš čas, zatiaľ si ho môžete prelistovať virtuálne.
Časopis na 44 stranách prináša množstvo zaujímavostí, ktoré za posledné mesiace mapujú dianie na našej univerzite. V úvode nového akademického roka sa zamestnancom i študentom prihovára rektor UKF v Nitre, prof. RNDr. Libor Vozár, CSc. Z noviniek spomenieme článok o čerstvo zrekonštruovanom Študentskom domove Brezový háj, ktorý slávnostne otvoríme 20. septembra, či novú rubriku Osobnosti. Pripomenieme si letný folklórny sviatok vysokoškolákov – festival Akademická Nitra 2021, ktorý mal v tomto ročníku netradičnú online-live podobu. Dočítate sa aj o doteraz najväčšom športovom úspechu našej „zlatej Emmy“, aj o tom, ako vnímala „covidové“ OH v Tokiu. Tradične nechýbajú príspevky o úspešných projektoch, workshopoch, konferenciách, výstavách, spoluprácach, prezentáciách, vydaných publikáciách či študentských aktivitách.
Prajeme príjemné čítanie.
Redakcia časopisu Náš čas