Za čo si vďačný Ty? Thanksgiving Day

Katedra anglického jazyka a kultúry dňa 23. novembra 2023 zorganizovala v spolupráci so študentmi podujatie Thanksgiving Day, v preklade Deň vďakyvzdania.
Na pôde Pedagogickej fakulty sme privítali študentov Súkromnej obchodnej akadémie v Nitre, ktorí sa aktívne zapojili do zábavných aj vzdelávacích aktivít.
P TG 2311 01w
Všetky aktivity vytvorili budúci učitelia anglického jazyka a doktorandi KAJK pod supervíziou Mgr. Daniely Myjavec, PhD.
Po úvodnej časti sa v kruhu pred budovou Pedagogickej fakulty roztočila futbalová lopta a dekan Pedagogickej fakulty doc. PaedDr. Gábor Pintes, PhD. ochotne a otvorene odpovedal na zvedavé otázky našich študentov ohľadom jeho profesionálneho a súkromného života.
P
Po zodpovedaní všetkých otázok sa prešlo k ďalšej časti podujatia – kvízu. Účastníci mali možnosť otestovať si svoje vedomosti, po ktorých nasledovalo chutné jedlo pripravené študentmi a učiteľmi Katedry anglického jazyka a kultúry. Trvalé spomienky na deň plný zábavy zabezpečila nástenka s fotografiami INSTAX, ktoré zachytávajú atmosféru a hlavne všetkých, ktorí sa Dňa vďakyvzdania 2023 zúčastnili.

Text a foto: Mgr. Gregor Vnučko, PF – Katedra anglického jazyka a kultúry

Uverejnené: 1. decembra 2023