Vianočné posedenie 2023

S blížiacim sa ukončením inovatívneho projektu Na ceste k participatívnej univerzite sa Študentský parlament UKF rozhodol zorganizovať disemináciu s vianočným posedením. Cieľom bolo podeliť sa s vedením univerzity o dosiahnuté výsledky a zhodnotiť vzájomný prínos k inovácii v univerzitnom prostredí.
SP VP 01w
Stretnutie s vedením univerzity, fakúlt a zástupcami združenia univerzity bolo skvelým priestorom na prezentáciu výsledkov a aktivít projektu. „Chceli sme tiež osobne poďakovať našim fantastickým študentom, ktorí sa aktívne podieľali na tomto náročnom, no úžasnom projekte,“ vyjadrili sa členovia Študentského parlamentu UKF.
SP VP 02w
Ako prejav vďaky pripravili pre účastníkov vianočné stretnutie s občerstvením, ktoré sa uskutočnilo 14. decembra 2023. „Chceli sme týmto spoločne osláviť naše úspechy a zároveň vytvoriť neformálne prostredie na zdieľanie skvelých momentov a spomienok,“ dodali študenti. „Ďakujeme všetkým za ich prácu a podporu počas tohto projektu. Spoločne sme vytvorili niečo úžasné a tešíme sa na ďalšie projekty v budúcnosti!“
Projekt Na ceste k participatívnej univerzite je realizovaný ŠP UKF v Nitre v spolupráci s Nitrianskou krajskou radou mládeže v rámci európskeho programu Erasmus+, Kľúčová akcia 1 – Aktivity participácie mládeže.

Text a foto: Študentský parlament UKF v Nitre

Uverejnené: 20. decembra 2023