Dekanka PF UMB ocenila našich pedagógov

V utorok 24. marca 2024 si Pedagogická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici pripomenula 70. výročie vysokoškolského vzdelávania. Pri tejto príležitosti boli na slávnostný galavečer, spojený s oceňovaním a programom, pozvaní niekoľkí vysokoškolskí pedagógovia z našej Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.
Dekanka Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, doc. PaedDr. Lenka Rovňanová, PhD., ocenila pri príležitosti 70. výročia vysokoškolského učiteľského vzdelávania v Banskej Bystrici dekana Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a troch pracovníkov Katedry pedagogiky PF UKF. Ocenenie dostali:
  • doc. PaedDr. Gábor Pintes, PhD., za dlhoročnú spoluprácu, rozvoj a zvyšovanie kvality vzdelávania na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela,
  • prof. PhDr. Gabriela Petrová, CSc., za dlhoročnú spoluprácu vo vedecko-výskumnej, odbornej, projektovej a posudzovateľskej činnosti na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela, za podporu, rozvoj a zvyšovanie kvality vzdelávania na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela,
  • prof. PaedDr. Jana Duchovičová, PhD., za dlhoročnú spoluprácu vo vedecko-výskumnej, odbornej, projektovej a posudzovateľskej činnosti na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela, za podporu, rozvoj a zvyšovanie kvality vzdelávania na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela,
  • prof. PaedDr. Ctibor Határ, PhD., za dlhoročnú spoluprácu vo vedecko-výskumnej, odbornej, projektovej a posudzovateľskej činnosti s Katedrou pedagogiky a andragogiky Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela, za podporu, rozvoj a zvyšovanie kvality vzdelávania na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela.
Oceneným srdečne gratulujeme a ďakujeme za ich reprezentovanie našej fakulty a univerzity (nielen) na Univerzite Mateja Bela.

Text a foto: doc. PaedDr. Katarína Hollá, PhD., PF – Katedra pedagogiky

Uverejnené: 2. mája 2024