Vedecká show Michaela Londesborougha

Na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa budú dňa 13. októbra 2015 konať dve Vedecké show Michaela Londesborouga s témami „Tajomstvo energie“, určenej najmä stredoškolskej mládeži a „Špióni, raketové palivá, lieky a mikroelektronika: úžasná chémia boranov!“, určenej vysokoškolskej mládeži a odbornej verejnosti, ale i stredným školám a širokej verejnosti. Obidve show organizuje Národné centrum pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti pri CVTI SR v rámci projektu PopVaT - Popularizácia vedy a techniky na Slovensku, a prihlásiť sa na ne môžete prostredníctvom prihlasovacieho formuláru alebo zaslaním vyplnenej prezenčnej listiny.

Propozície k podujatiam:

Miesto konania: Pedagogická fakulta, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Dražovská cesta 4, 949 74, Nitra, miestnosť DRB00150

Vedecká show "Tajomstvo energie"
Čas: 13. 10. 2015 o 9.00 hod.
Prihlasovací formulár pre jednotlivcov. Väčšie skupiny sa môžu registrovať zaslaním vyplnenej prezenčnej listiny na mail . (Prosíme o uvedenie termínu, času a mesta realizácie).
Prezenčná listina (doc).
Prosíme zároveň o zaslanie mobilného kontaktu na zodpovedného vyučujúceho.

Vedecká show "Špióni, raketové palivá, lieky a mikroelektronika: úžasná chémia boranov!"
Čas: 13. 10. 2015 o 13.00 hod.
Prihlasovací formulár pre jednotlivcov. Väčšie skupiny sa môžu registrovať zaslaním vyplnenej prezenčnej listiny na mail . (Prosíme o uvedenie termínu, času a mesta realizácie).
Prezenčná listina (doc).
Prosíme zároveň o zaslanie mobilného kontaktu na zodpovedného vyučujúceho.