34 našich študentov úspešne absolvovalo Accenture Academy

Počas zimného semestra sa na pôde UKF konal súbor troch workshopov pod názvom Accenture Leadership Program. Vznikol zo spolupráce UKF a Filozofickej fakulty so spoločnosťou Accenture. Worskhopy sa venovali nasledujúcim témam: Manažovanie zmien a času v pracovnom aj súkromnom živote, Medzinárodná komunikácia v biznise, orientácia na klienta a schopnosť vyjednávať ako kľúčové faktory úspechu a Poznaj sám seba, sila spätnej väzby a pracovný trh budúcnosti. Cieľom bolo pomôcť študentom a budúcim absolventom reagovať na zmeny, ktoré ich v súvislosti s ukončením štúdia a vstupom do pracovného života čakajú a keď už raz túto zmenu absolvujú, aby vedeli správne komunikovať a zaujať.
Prvý zo spomínaných workshopov sa konal 24. 10. 2017, nasledujúce dva 21. 11. 2017 a 05. 12. 2017 v budove Filozofickej fakulty UKF na Štefánikovej triede. Na poslednom stretnutí odovzdali zástupcovia spoločnosti Accenture certifikáty študentom, ktorí sa zúčastnili všetkých troch workshopov. Išlo o 34 účastníkov.
Zástupkyňa spoločnosti Accenture Ivana Fedáková sa vyjadrila, že sa im s našimi študentmi veľmi dobre pracovalo a vzali si od nich mnoho podnetov na ďaľšiu prácu. Nás teší veľký záujem študentov a veríme, že sa čoskoro stretneme na podujatiach podobného charakteru.
Text: Mgr. Tímea Kamenická
Foto: Ivana Fedáková