Ďalšie štipendiá

Okrem populárneho európskeho vzdelávacieho programu Erasmus+ a rôznych oficiálnych výmenných/štipendijných programov administrovaných SAIA, n. o., DAAD, IVF a pod. majú študenti a zamestnanci UKF v Nitre možnosť využiť aj ďalšie štipendiá – rôzne ponuky na štipendijný pobyt, stáž, letnú školu a pod. v zahraničí, ktoré neadministruje UKF v Nitre, SAIA, n. o, ani MŠVVŠ SR. Pri týchto ďalších štipendiách uchádzač kontaktuje priamo organizátora alebo poskytovateľa daného štipendia:
  • Fulbrightove štipendiá do USA
Všetky štipendijné možnosti Fulbrightovej komisie programy pre postgraduálne štúdium a výskum (pre Mgr/PhD študentov), letné semináre (pre odborníkov v oblasti amerických štúdií), stáže (pre akademických pracovníkov), programy pre inštitúcie (v oblasti spolupráce s americkými odborníkmi), lektoráty (sprostredkovanie odborníka z USA) a pod. nájdete na stránke Filbrightovej komisie, ako i v tejto prezentácii.
  • Junior Recruiters fluent in Slovak, Dutch or Swedish
K2 Partnering Solutions, Genéve, Švajčiarsko, aktuálne ponúka stáž - pozíciu pre študentov slovenských univerzít, ktorí sú v poslednom ročníku (odbor psychológia/ľudské zdroje) a ktorí ovládaju anglický jazyk. Táto stáž môže byť ukončená trvalým pracovným pomerom. Popis stáže nájdete tu. Uzávierka prihlášok: neurčená.
  • UNESCO Internship Programme
If you are planning to embark on a career in the field of education, science, or culture, then an internship at UNESCO will be ideal for you. The UNESCO Internship Programme offers you practical work in one of UNESCO’s priority areas. Aside from helping you understand the Organization’s mandate, programmes, and main thrusts, it also enhances your academic knowledge with relevant work assignments that can help you prepare for your future career. More information on: https://en.unesco.org/careers/internships. Application deadline: not determined.
  • Traineeship offer in Prague
Metropolitan University in Prague is searching for Office Assistant for the International Office. Are you communicative, flexible, stress-resisted and self-reliant person with fluent English? MUP offers you the traineeship with duration of 2-6 months. For more information, please, see the leaflet. Application deadline: not determined.

Najčítanejšie články

logo centro male logo mojanitra v mobile

Rozumiem

Funkčnosť a obsah stránky

Funkciu zdieľania používajú návštevníci, aby odporučili naše stránky a obsah na sociálnych sieťach, ako je Facebook a Twitter. Súbory cookie ukladajú informácie o tom, ako návštevníci používajú funkciu zdieľania, i keď nie individuálnej úrovni, aby bolo možné danú webovú stránku zlepšiť. Ak neprijmete súbory cookies, neuložia sa žiadne informácie. Na niektoré ďalšie funkcie na našich webových stránkach používame tretie strany, napríklad ak navštívite stránky s vloženými videami z YouTube alebo stránky, ktoré obsahujú odkazy na YouTube. Tieto videá alebo odkazy (a iný obsah od tretích strán) môžu obsahovať súbory cookies tretích strán a možno že si budete chcieť pozrieť zásady webových stránok týchto tretích strán ohľadne informácií týkajúcich ich používania súborov cookies.

Analytika webovej stránky

Súbory cookies nepoužijeme na zhromažďovanie identifikovateľných informácií o návštevníkovi. Avšak v prípade, že tak budete chcieť urobiť, môžete si vybrať a odmietnuť alebo zablokovať cookies, ktoré nastavila spoločnosť Electrolux alebo webové stránky tretích strán tým, že zmeníte nastavenia vášho prehliadača. Ohľadne ďalších podrobností pozri „funkcia pomoc“. Vezmite na vedomie, že väčšina prehliadačov automaticky akceptuje cookies, takže ak si neprajete používať cookies, bude potrebné ich aktívne vymazať alebo zablokovať. Informácie o používaní cookies v prehliadačoch v mobilných telefónoch a podrobnosti, ako odmietnuť alebo vymazať takéto cookies, nájdete v príručke vášho mobilného telefónu. Majte na pamäti, že ak odmietne používanie cookies, naše stránky budete môcť navštíviť, avšak niektoré funkcie nemusia fungovať správne.