L3 banner studium new

Kontinuálne vzdelávanie pedagogických a odborných zamestnancov škôl

Kontinuálne vzdelávanie pedagogických a odborných zamestnancov škôl je procesom sústavného nadobúdania vedomostí, zručností a spôsobilostí, ktorými si účastník ďalšieho vzdelávania doplňuje, rozširuje a obnovuje kvalifikáciu ako predpoklad na výkon pedagogickej praxe a odbornej činnosti.
Absolvovaním kontinuálneho vzdelávania pedagogický zamestnanec a odborný zamestnanec splní požiadavky na zaradenie do príslušného kariérového stupňa alebo kariérovej pozície, alebo si aktualizuje alebo inovuje svoje profesijné kompetencie.
Univerzita poskytuje aktualizačné vzdelávanie, inovačné vzdelávanie, kvalifikačné vzdelávanie.
Podrobnejšie informácie sa nachádzajú na webových sídlach fakúlt:
Uchádzač o štúdium sa prihlasuje na vzdelávanie vyplnením prihlášky a jej zaslaním na príslušnú fakultu.